Edycja 2017

W 2017 roku Kultura Na Widoku udostępniała utwory nie tylko na stronie, ale również fizycznie w wielu miastach Polski - pod postacią instalacji, plakatów i citylightów!
INSTALACJE,
czyli tzw. „regały”, na których znajduje się około 500 utworów, stoją w następujących miastach i terminach:


 • Warszawa
  Krakowskie Przedmieście, 25 września - 8 października
  "Regały" Kultury Na Widoku również w tym roku stanęły na Krakowskim Przedmieściu, dając Warszawiakom i turystom odwiedzającym stolicę dostęp do filmów, książek, muzyki i dokonań polskiej animacji oraz możliwość wirtualnej wizyty w najciekawszych muzeach i galeriach świata.

 • CITYLIGHTY,
  czyli plakaty na przystankach komunikacji miejskiem w Warszawie, na których będziecie mogli znaleźć ponad 50 utworów

  Dzięki uprzejmości ZTM Warszawa mieszkańcy stolicy mogą nawet na przystankach mieć dostęp do ponad pięćdziesięciu utworów.

 • Gdynia
  42. FPFF, 17-23 września
  Nie mogło zabraknąć Kultury Na Widoku w czasie 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dla Fundacji święto kina było doskonałą okazją do promocji legalnych źródeł wśród mieszkańców Trójmiasta, widzów i uczestników FPFF w Gdyni.

 • Pociągi Pendolino PKP Intercity
  do 9 października
  Pociąg jako cyfrowa biblioteka? Dlaczego nie? W tym roku po raz pierwszy w pociągach Intercity Pendolino pojawiły się plakaty Kultury na Widoku, dzięki którym pasażerowie mogą uprzyjemniać sobie podróż korzystając z bezpłatnego dostępu do wybranych utworów - muzyki, audiobooków i e-booków.

 • Rzeszów
  Rynek Główny, 9-14 września
  Inauguracja Kultury Na Widoku odbyła się w dzień uroczystej inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego w Rzeszowie. Regały z muzyka, filmami, książkami i wirtualnymi spacerami po muzeach stanęły na rzeszowskim Rynku.

 • PLAKATY,
  w bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, znajdziecie na nich ponad 30 bezpłatynch utworów


  Kultura Na Widoku zawitała również do małych miejscowości. W bibliotekach, szkołach i instytucjach kultury znajdziecie nasz projekt w postaci plakatów w formacie B1. Wszystkie utwory znajdujące się na plakatach są bezpłatne i będą dostępne również po 8 października. Do projektu włączyły się biblioteki, szkoły i inne instytucje z całej Polski.

  Patrz w przyszłość – promuj kulturę z legalnych źródeł!

Tagi: Aktualności