Jak to działa?

Do utworów znajdujących się na plakatach, citylightach i instalacjach, można uzyskać dostęp za pomocą linków i kodów QR. 

 

Jak uzyskać dostęp do utworu?​

Do wszystkich utworów znajdujących się na plakatach, citylightach, instalacjach oraz na stronie www.kulturanawidoku.pl można uzyskać dostęp za pomocą linków i kodów QR.

LINKI

– Wpisz w przeglądarce internetowej adres strony (link znajdujący się obok kodu QR), aby wejść na stronę utworu.

KODY QR

– Skorzystaj z urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Pobierz aplikację skanującą kody QR z App Store (np. QR Reader), Google Play (np. QR Droid) lub Windows Phone (np. QR Code Offline). To przykładowe aplikacje spośród wielu dostępnych. Po zeskanowaniu kodu QR aplikacja wyświetli kartę wybranego przez Ciebie utworu.

KARTA UTWORU - DOSTĘP DO UTWORU

Przejdź na kartę utworu (wpisz adres e-mail i zatwierdź regulamin).Pojawi się tam lista legalnych źródeł, w których wybrany przez Ciebie utwór jest aktualnie dostępny. Wybierasz źródło, z którego chcesz skorzystać i linkiem przechodzisz do utworu. Utwory są płatne i bezpłatne, w niektórych przypadkach możesz skorzystać także z bezpłatnego okresu próbnego poprzedzającego płatny abonament lub kodu obniżającego cenę produktu.