Współpraca

Kultura Na Widoku zawitała również do małych miejscowości. W lokalnych bibliotekach, domach i instytucjach kultury znajdziecie nasz projekt w postaci plakatów w formacie B1. Odbiorcy z mniejszych miejscowości mogli mieć taki sam dostęp do oferty jak mieszkańcy Warszawy, Krakowa czy Poznania.

Do projektu włączyły się biblioteki, szkoły i inne instytucje z całej Polski. Chętni mogli zgłosić swój udział wysyłając maila na adres: plakaty@legalnakultura.pl lub biblioteki@legalnakultura.pl

W 2016 roku Kultura Na Widoku była dostępna nie tylko poprzez instalacje, ale w o wiele pełniejszym wymiarze poprzez plakaty, na których można było znaleźć część utworów objętych projektem. Plakat może wisieć wszędzie i dzięki jego obecności mogliśmy wspólnie animować kulturę i otaczającą nas przestrzeń.

Współpracowaliśmy z bibliotekami, domami kultury oraz szkołami, bo to właśnie te instytucje najbardziej kojarzą się mieszkańcom miast, miasteczek i małych miejscowości z szeroko pojętym dostępem do kultury.


Patrz w przyszłość – promuj kulturę z legalnych źródeł!Serdecznie zapraszamy do kontaktu: plakaty@legalnakultura.pl, biblioteki@legalnakultura.plKTO DO NAS DOŁĄCZYŁ W EDYCJI 2015? -> zobacz TUTAJ